Відеокольпоскопія в Києві

Кольпоскопія - це точне й інформативне обстеження, широко застосовується в гінекологічній практиці. З її допомогою проводять огляд шийки матки, досліджують її слизову, судини, тканини. У сімейному центрі Ольвиця ця процедура проводиться з використанням сучасного відеокольпоскопу.

Відеокольпоскопія в Києві

Ціни

Відеокольпоскопія
450 грн
Записатись
Записатися на прийом

Особливості та суть методу

Оскільки стандартний візуальний огляд з дзеркалами не дозволяє гінекологу повноцінно оцінити стан і структуру тканин шийки матки, стінок піхви, вдаються до використання спеціального цифрового приладу з відеокамерою. Пацієнтка не відчуває дискомфорту й болю в процесі маніпуляцій, зберігає психологічний комфорт. Поточна картинка виводиться на екран, всі дані записуються й аналізуються.

Відеокольпоскопія в Києві

Показання для проведення дослідження

Зробити кольпоскопію шийки матки в Києві рекомендують при наявності наступних показань:

  • ектопія;
  • поліпи;
  • дисплазія;
  • ерозія;
  • підозра на наявність ракових і доброякісних новоутворень;
  • кондиломи та ін.

Також обстеження необхідно всім жінкам після 30 років, які виявляють дбайливе й відповідальне ставлення до свого здоров'я. Методика розглядається лікарями як найбільш щадного й безпечного варіанту скринінгу. Вона дозволяє стежити за успішністю лікування гінекологічних захворювань, встановлювати контроль над розвитком патологічних процесів.

Підготовка до відеокольпоскопії шийки матки

Найбільш доцільно проводити діагностику відразу після завершення менструації. За 2 дні до прийому не можна здійснювати статеві акти, користуватися вагінальними свічками, кремами, таблетками. Перед самою процедурою потрібно спустошити сечовий міхур.

Результати кольпоскопії

Після візиту в медичний центр Ольвиця, розташований у Дарницькому районі на Позняках, жінки отримають на руки результати обстеження. Їх передають лікаря для розробки плану лікування. Доктор зможе не тільки підібрати індивідуальну терапію, а й безпомилково визначити тип новоутворень, виявити локалізацію вогнищ ураження.

Викликати лікаря
Викликати лікаря