Вакцинація Тетраксим у Києві

Для захисту організму пацієнтів в сімейній клініці «Ольвиця» використовують якісні та безпечні вакцини з мінімальними побічними реакціями. Щеплення Тетраксім відноситься до їх числа. Вона розроблена всесвітньо відомим виробником, який суворо контролює кожен етап створення та тестування фармакологічних препаратів.

Вакцинація Тетраксим

Ціна

Тетраксім
ціни уточнюйте при запису
Забронювати/Записатись
Записатися на прийом

Перелік показань та протипоказання до вакцинації Тетраксім

Процедура показана для первинної імунізації дітей, ревакцинації та бустерной імунізації проти небезпечних захворювань інфекційного характеру. Це поліомієліт, кашлюк, дифтерія, правець. При наявності протипоказань - індивідуальної непереносимості компонентів французької вакцини, підвищеної температури, загостренних хронічних патологіях тощо., від введення препарату відмовляються.

Щеплення АКДС Тетраксім в рідкісних випадках провокує ряд ускладнень:

  • локальні почервоніння;
  • набряклість;
  • стомлюваність;
  • відсутність апетиту.

Розвиваються реакції протягом 48-72 годин після ін'єкції, і можуть зберігатися протягом декількох діб.

Проведення маніпуляції: основні етапи

Виконують маніпуляції в стерильних умовах в спеціально обладнаних кабінетах. У день, коли призначена процедура, лікар проводить огляд пацієнта, переконується у відсутності протипоказань, а потім вводить препарат в область плеча або зовнішньої сторони стегна. Потім протягом 30 хвилин здійснюється спостереження за станом організму.

Зробити щеплення Тетраксім в Києві в центрі «Ольвиця»

У медичному центрі Києва щеплення Тетраксім зроблять професійні лікарі, що проявляють до пацієнтів персональний підхід. На користь обслуговування в «Ольвиці» свідчать і інші фактори:

  • недорога фіксована вартість послуг;
  • зручна локація (Позняки в столичному Дарницькому районі);
  • попередній запис.

У клініці строго дотримуються правила зберігання й транспортування вакцин, проявляють комплексну турботу про здоров'я відвідувачів. Персонал діє в рамках лікарської етики, виявляє співчутливе та делікатне ставлення до кожної людини.

Викликати лікаря
Викликати лікаря