м. Київ, Харківська, вул. Декабристів 8 (Харківський масив)
Пн-Пт 8:00 – 20:00
Субота 9:00 – 18:00
Неділя - вихідний

Вакцинація Інфанрикс ІПВ у Києві

Щеплення Інфанрикс ІПВ - ефективний спосіб запобігання небезпечних захворювань. Вона відноситься до класу багатокомпонентних вакцин, які дозволяють захистити організм від додаткового стресу. Одна ін'єкція сприяє формуванню стійкого імунітету проти збудників декількох недуг.

Вакцинація Інфанрикс ІПВ ХІБ у Києві

Огляд показань і протипоказань вакцинації Інфанрикс ІПВ

Вакцинація Інфанрикс ІПВ показана для профілактики кашлюку, правця, дифтерії та поліомієліту. Препарат не призначають особам, у яких є протипоказання:

  • гіперчутливість до одного або декількох компонентів;
  • хвороби в гострій фазі;
  • гарячкові стани.

Ускладнення після ін'єкції зустрічаються рідко. Вони можуть бути представлені місцевим почервонінням і роздратуванням шкіри, нудотою та блювотою, порушенням роботи шлунково-кишкового тракту, сонливістю, слабкістю, підвищенням температури в перші 3 дні після вакцинації.

Як зробити щеплення Інфанрикс ІПВ?

Щоб провести імунізацію, необхідно відвідати в Дарницькому районі Києва сімейну клініку «Ольвиця», яка розташована поблизу станції метро Харківська. Лікарі, які мають доступ до кращого обладнання та сучасних сертифікованих препаратів, здійснюють прийом в добре оснащених маніпуляційних кабінетах в умовах повної стерильності. Ін'єкцію вводять внутрішньом'язово, потім протягом півгодини за станом пацієнта спостерігають. Якщо негативних реакцій не пішло - людину відпускають додому. Перед процедурою виконується обов'язковий огляд, на якому при необхідності будуть присутні залучені суміжні фахівці - алергологи, неврологи та ін.

Звернутися до медичного центру варто й з інших причин. Ціни в «Ольвиці» фіксовані, вартість послуг - демократична, персонал - грамотний і відповідальний, а сервіс - висококласний і всебічний. Лікарі ставлять на перше місце комплексну турботу про здоров'я пацієнтів, суворо дотримуються етичних норм, виявляють співчутливе та делікатне ставлення до кожного відвідувача.

Ціна

Запис на прийом

Чому саме "ОЛЬВИЦЯ":
  • Найкраща ціна;
  • Уважні і кваліфіковані лікарі;
  • Сучасне високоточне обладнання преміум-класу;
  • Можливість пройти дослідження в зручний час.
Записатись на прийом
Ми зв'яжемося з Вами для підтвердження заявки