Вакцинація Гексаксим у Києві

Щоб запланований графік вакцинації пройшов максимально комфортно й ефективно, лікарі «Ольвиці» рекомендують віддавати перевагу багатокомпонентним прищеплювальним препаратам. Гексаксім, розроблений відомою французькою фармакологічною компанією Sanofi-Aventis, належить до їх числа.

Вакцинація Гексаксим

Ціни

Гексаксим
ціни уточнюйте при запису
Забронювати/Записатись
Записатися на прийом

Щеплення АКДС Гексаксім: показання та протипоказання, побічні ефекти

Показаннями до вакцинації є профілактичні заходи проти небезпечних захворювань - поліомієліту, кашлюку, правця, дифтерії, а також гепатиту В і інвазивних інфекцій, збудником яких є гемофільна паличка. Препарат підходить для первинної імунізації й для ревакцинації. Перш ніж ввести його пацієнтові, медичний працівник повинен переконатися в тому, що відносні й абсолютні протипоказання відсутні. В тому числі:

  • анафілактичні реакції на щеплення АКДС;
  • лихоманка;
  • загострення хронічних недуг.

Гексаксім вважається препаратом нового покоління з мінімальною токсичністю. Однак в окремих випадках після його введення виникають побічні ефекти. Вони представлені локальним набряком і почервонінням шкіри, сонливістю, дратівливістю, поганим апетитом.

Як проводиться вакцинація Гексаксім в Києві?

Прийом здійснюється в маніпуляційному кабінеті за попереднім записом. Лікар оглядає пацієнта, надає детальну інформацію про вакцину, розповідає про можливі наслідки. Після введення ін'єкції здійснюється спостереження протягом 30 хвилин.

Зробити щеплення Гексаксим в Ольвиці: недорогі ціни, всебічний сервіс

Вирішивши зробити щеплення Гексаксім в медичній центрі «Ольвиця», жителі Дарницького району отримають доступ до наступних переваг:

  • фіксована вартість послуг;
  • зручне місцезнаходження біля метро Харківська;
  • гарантія стерильності проведених маніпуляцій;
  • дотримання правил зберігання та транспортування вакцин.

Лікарі виявляють комплексний підхід до кожного пацієнта, допомагають продовжити та зберегти здоров'я на довгі роки.

Викликати лікаря
Викликати лікаря