м. Київ, проспект Петра Григоренко, 3Б
Пн-Пт 8:00 – 20:00
Субота 9:00 – 18:00
Неділя - вихідний

Вакцинація Бустрікс у Києві

У групі ацелюлярних інактивованих вакцин присутній «Бустрікс». Цей комбінований препарат розроблений для бустерної імунізації дорослих пацієнтів, а також дітей, починаючи з 4-х річного віку. Ціна пояснюється складністю виробництва фармакологічного продукту - його створюють фахівці всесвітньо відомої компанії GlaxoSmithKline, які роблять ставку на бездоганну якість, суворо стежать за дотриманням технологій.

Щеплення Бустрікс у Києві

Огляд показаннь і протипоказань до вакцинації Бустрікс

Щеплення Бустрікс показано для профілактики небезпечних захворювань. У їх числі коклюш, дифтерія й правець. В її складі міститься позбавлені інфікованої здатності мікроорганізми, які зберегли властивість викликати й формувати імунну відповідь.

У медичному центрі «Ольвиця» пацієнтам порекомендують утриматися від маніпуляцій по введенню препарату в разі виявлення ряду протипоказань. Серед них присутні:

 • непереносимість компонентів;
 • алергічні реакції на АКДС;
 • кишкові інфекції, що супроводжуються підвищенням температури тіла, ГРЗ.

Зробити щеплення Бустрікс в Києві

На прийомі лікар сімейної клініки виконає огляд, проведе маніпуляцію, здійснить спостереження після введення препарату. До кожного пацієнта буде застосований індивідуальний підхід. Записатися на вакцинацію в «Ольвицю» варто й з інших причин:

 1. Дотримання правил зберігання та транспортування.

  Для забезпечення збереження дотримуються встановлені правила холодового ланцюга при зберіганні і транспортуванні.

 2. Всебічний сервіс.
 3. Клініка надає послуги за європейськими стандартами. Відвідувачі мають повний доступ до достовірної інформації про якість вакцин, можливі реакції після щеплення.
 4. Зручна локація.

  Медичний центр знаходиться в Дарницькому районі (орієнтир - станція метро Харківська), знайти його не складе труднощів. Для зручності відвідувачів передбачена система попереднього запису до профільних фахівців.

Ціни

Запис на прийом

Чому саме "ОЛЬВИЦЯ":
 • Найкраща ціна;
 • Уважні і кваліфіковані лікарі;
 • Сучасне високоточне обладнання преміум-класу;
 • Можливість пройти дослідження в зручний час.
Записатись на прийом
Ми зв'яжемося з Вами для підтвердження заявки