м. Київ, проспект Петра Григоренко, 3Б
Пн-Пт 8:00 – 20:00
Субота 9:00 – 18:00
Неділя - вихідний

Вакцинація Бустрікс поліо в Києві

Щеплення Бустрікс Поліо - імунологічний засіб нового покоління, розробленеий відомою фармакологічною компанією GlaxoSmithKline, і вироблений на власних потужностях бренду в Бельгії. Воно використовується в «Ольвиці» для дітей старше 4-х років і для дорослих пацієнтів в рамках бустерной імунізації. У вартість вакцинації входить ціна препарату, маніпуляція по введенню, формування та внесення запису до відповідних форм, спостереження за станом пацієнта протягом півгодини після процедури.

Щеплення Бустрікс поліо в Києві

Перелік показань та протипоказань до вакцинації Бустрікс Поліо

Щеплення, що містить в складі знижену кількість антигену, відноситься до групи скомбінованих імунобіологічних препаратів. Вона є ефективним заходом профілактики кашлюку, поліомієліту, правця та дифтерії.

Щоб переконатися в тому, що введення вакцини не зашкодить здоров'ю відвідувача сімейної клініки, доктор переконується у відсутності протипоказань. У їх числі такі стани:

  • Індивідуальна непереносимість або гіперчутливість до компонентів фармакологічного засобу.
  • Зафіксовані раніше алергічні реакції на будь-який препарат проти коклюшу, дифтерії, правця.
  • Періоди гострих нападів судоми, епілепсії, гострі респіраторні захворювання з температурою.

Зробити щеплення Бустрікс Поліо в Києві

Отримуючи всебічне медичне обслуговування в стінах «Ольвиці», пацієнти можуть зберегти повну впевненість у високій якості надання кожної послуги. Перед вакцинацією Бустрікс Поліо сертифіковані лікарі виконають огляд, переконаються у відсутності протипоказань, нададуть докладні рекомендації.

Записатися на прийом можна будь-яким зручним способом - персонал медичного центру підбере зручний час для візиту до лікаря, ознайомить з актуальних рівнем цін. Знайти «Ольвіцу» в Дарницькому районі Києві буде не складно, вона розташована поблизу станції метро Харківська.

Ціни

Запис на прийом

Чому саме "ОЛЬВИЦЯ":
  • Найкраща ціна;
  • Уважні і кваліфіковані лікарі;
  • Сучасне високоточне обладнання преміум-класу;
  • Можливість пройти дослідження в зручний час.
Записатись на прийом
Ми зв'яжемося з Вами для підтвердження заявки