Вакцинація Церварикс від ВПЛ у Києві

Сімейний медичний центр здоров'я Ольвиця (Київ) пропонує пацієнтам провести вакцинацію від вірусу папіломи людини сучасним імунологічним препаратом, що захищає від цілого ряду смертельно небезпечних захворювань.

Що таке й чим небезпечний вірус папіломи людини

ВПЛ - ця група вірусів, що викликають ураження клітин, які можуть призводити до розвитку раку. Зокрема, давно доведений прямий зв'язок ВПЛ з раковими захворюваннями ануса, вульви, піхви й пенісу, раку шийки матки.

Згідно з медичними спостереженнями, зараження зазвичай відбувається статевим шляхом, і оскільки виражених симптомів не спостерігається, роками людина не знає про інфікування. Небезпечні ознаки стають помітними вже в разі виникнення серйозних внутрішніх проблем в організмі.

Вакцинація Церварикс від ВПЛ

Ціни

Вакцинація вакциною "Церварикс"
ціни уточнюйте при запису
Забронювати/Записатись
Записатися на прийом

Показання до вакцинації проти ВПЛ

ВООЗ рекомендує робити щеплення всіх підлітків, починаючи з віку 16 років, МОЗ України - з 10-12 років. Ідеальний варіант - зробити щеплення від ВПЛ до початку статевого життя. Це дозволяє захиститися від інфікування практично на 100%, оскільки до моменту вступу у доросле життя, в організмі встигають сформуватися антитіла до різних типів вірусу. Якщо в дорослому віці негативний 16, 18 тип то так само рекомендовано вакцинуватися.

Особливості вакцини Церварикс

Імунологічна рідина містить L1 білки вірусу папіломи людини найбільш небезпечних 16-го та 18-го типів. Вакцинація ЦЕРВАРИКС захищає від раку шийки матки. Виробляється препарат в Бельгії.

Щеплення від ВПЛ Церварикс у Києві

Схема вакцинації Церварикс

Потрібно введення трьох доз вакцини за схемою 0-1-6 місяців. Ревакцинація не проводиться. Для дівчаток старше 9 років і дорослих разова доза становить 0,5 мл. Іммунопрепарат.

Протипоказання до щеплення

Кількість протипоказань до вакцинації від вірусу папіломи людини мінімально, це:

  • підвищена чутливість до компонентів щеплення;
  • гострі інфекції або стадія загострення хронічних патологій (тимчасове протипоказання);
  • реакції гіперчутливості на введення Церварикс в анамнезі.

Можливі побічні реакції на щеплення

Всі реакції є скороминучі й не викликають серйозних розладів здоров'я. До них відносять:

  • головний біль;
  • нудоту;
  • свербіж і висип;
  • міалгію;
  • почуття втоми;
  • почервоніння, біль і припухлість у місці введення вакцини;
  • підвищення температури тіла до 38 гр.

Результат вакцинації від папіломавірусу

Вакцинація від папілом викликає розвиток стійкої імунної відповіді, що створює захист від інфікування ВПЛ. А це - найкраща на сьогоднішній день профілактика розвитку раку шийки матки у жінок, а також розвитку передракових захворювань сечостатевої системи у обох статей.

Переваги вакцинації в Ольвиці

Пройти повний курс вакцинації ВПЛ недорого можна в нашій клініці (Дарницький район, Позняки). Перед введенням препарату кожен пацієнт проходить стандартний огляд лікаря, що дозволяє звести до мінімуму виникнення будь-яких побічних ефектів. Також доктор обов'язково вручить вакцінуємим пам'ятку про те, коли потрібно повторити імунізацію. У клініці панує спокійна й приємна атмосфера, тому навіть діти не відчувають тут дискомфорту. Також ми намагаємося підтримувати адекватний рівень цін на всі наші послуги.

Захистіть своє здоров'я - зробіть щеплення від ВПЛ вже сьогодні!

Викликати лікаря
Викликати лікаря