Вакцинація Ваксигрип Тетра від грипу в Києві

Вакцинація від грипу - це дієва міра профілактики, один з найбільш простих і ефективних методів захисту. У світі сотні людей щороку помирають від ускладнень даного вірусу, а щеплення дозволяє вийти із зони ризику, та зберегти здоров'я.

Наслідки грипу

Далеко не завжди грип проходить в легкій формі, що супроводжується такими симптомами як підвищена температура тіла, ломота в суглобах і м'язових тканинах, озноб. Якщо організм ослаблений, людині загрожують серйозні патологічні зміни - ураження нирок, серця, інших життєво важливих органів. Присутня й ймовірність летального результату.

Вакцинація Ваксигрип Тетра від грипу

Записатися на прийом

Показання та протипоказання до проведення вакцинації від грипу Ваксигрип

Вакцинація показаа всім особам. Особливо в захисті потребують категорії громадян, які входять до групи ризику. Це пенсіонери, медпрацівники, пацієнти з цукровим діабетом, імунодефіцитом, нирковою недостатністю, а також персонал, що працює в сфері обслуговування - фітнес-тренери, продавці, співробітники кафе та ресторанів.

Перед маніпуляцією лікар упевниться в тому, що у пацієнта відсутні протипоказання для введення препарату. Це гарячковий стан, гостра форма діагностованих хронічних хвороб, алергічні реакції на компоненти Ваксигрип.

Ваксигрип тетра: характеристики

Вакцина дозволяє імунній відповіді сформуватися протягом 14 днів. Зберігається імунітет в період від шести до дванадцяти місяців - точний термін залежить від індивідуальних особливостей організму. До плюсів Ваксигрип тетра відносять:

 • можливість комбінування з іншими препаратами для вакцинації в один день;
 • не потрібно проведення додаткових аналізів і обстежень перед маніпуляцією;
 • відсутні обмеження в дієті, питний режим.

Реакції після процедури спостерігаються рідко - в 10% випадків. Вони представлені припухлістю та почервонінням в місці введення ін'єкції, підвищенням температури протягом декількох діб.

Переваги медичного обслуговування в Ольвиці

Клініка розташована в Дарницькому районі Києва - дістатися до неї зі станції метро Позняки не складе труднощів. Крім зручної локації, відвідувачі оцінять і інші переваги:

 1. Прозорі ціни.

  Вартість вакцинації від грипу прописана в прайс-листі. Ознайомитися з розцінками можна перед візитом в центр сімейної медицини.

 2. Попередній запис.

  Персонал зробить запис на обумовлений час і дату - простоювати в черзі біля кабінету лікаря не доведеться.

 3. Професійний рівень послуг.

  З пацієнтами працюють дипломовані лікарі, які використовують сертифіковані препарати для вакцинації.

У медичному центрі вдасться недорого зробити щеплення від грипу, й убезпечити себе від небезпечної недуги.

Викликати лікаря
Викликати лікаря