м. Київ, Харківська, вул. Декабристів 8 (Харківський масив)
Пн-Пт 8:00 – 20:00
Субота 9:00 – 18:00
Неділя - вихідний

Вакцинація від гепатиту A та B у Києві

Гепатит - вкрай небезпечне захворювання вірусного походження, яке вражає печінку. Найбільш характерним симптомом недуги є жовтяниця, проте в медичній практиці відомі випадки й безжовтяничного перебігу хвороби. Пацієнти можуть відчувати ломоту в м'язах, нездужання, ниючі болі в правому боці, що віддають в лопатку й плече. Вірусні гепатити класифікуються за типом збудника. Найбільш поширені такі форми:

 1. Хвороба Боткіна.

  Гострий гепатит А передається через харчування й воду по аліментарному шляху. Він загрожує здоров'ю та життю населення країн з низьким рівнем життя, однак і в благополучних соціальних умовах є присутнім ризик зараження.

 2. Гепатит В.

  Недуга характеризується високою контагіозністю. Передача інфекції здійснюється від людини до людини через різні біологічні рідини - кров, слини тощо.

Огляд показань і протипоказань

Вакцинація показана дітям і особам, які перебувають у складі груп підвищеного ризику інфікування. Протипоказаннями до проведення введення ін'єкцій є:

 • чутливість до компонентів препаратів;
 • виявлення нехарактерної реакції на попередні щеплення;
 • гострі форми захворювань, лихоманка;
 • кризи різних хронічних патологій.

Після процедури в деяких випадках виникають побічні ефекти. У їх числі головний біль, слабкість, шкірний висип, підвищення температури тіла.

Вакцинація від гепатиту в Ольвиці: ставка на безпечні сертифіковані препарати

Лікарі використовують для імунізації пацієнтів перевірені вакцини.

Твінрікс: індукція імунної системи проти гепатитів А і В

Комбінований препарат Твінрікс, розроблений в Бельгії, відповідає вимогам МОЗ України. Він показаний дорослим і дітям, які досягли 12 місяців, з метою профілактики гепатитів А і В. Ін'єкцію можна комбінувати з іншими щепленнями, передбаченими індивідуальним календарем вакцинації.

Щеплення від гепатиту A та B Твінрикс у Києві

Енджерікс: доведена ефективність

Щеплення від гепатиту в Енджерікс призначається дорослим пацієнтам Ольвиці, з метою профілактики вірусного гепатиту В. Вводиться ін'єкція внутрішньом'язово. Після утворення антитіл організм стає захищеним від інфекції.

Щеплення від гепатиту B Енджерикс у Києві

Переваги медичного центру Ольвиця

Пройти вакцинацію від гепатиту А і В у стінах комфортабельній сімейної клініки Києва варто з кількох причин:

 1. Якісне надання послуг.

  Багаторічний досвід роботи дозволяє лікарям ретельно підготувати пацієнта до маніпуляції, мінімізувати ризик побічний ефектів. Доктор надасть детальну інформацію про використовувані препаратах, розробить ефективний план імунізації організму. Кожен пацієнт може зберігати впевненість в тому, що в процесі вакцинації використовуються сертифіковані на території України препарати. У клініці ретельно стежать за дотриманням правил їх зберігання і перевезення.

 2. Недорогі ціни.

  Уточнити вартість процедур можна в режимі онлайн і по телефону. Ціни прозорі і фіксовані - будь-які переплати виключені.

 3. Зручна локація.

  Жителі і гості столиці без зусиль зможуть дістатися до потрібної адреси біля станції метро Харківська в Дарницькому районі, скориставшись особистим або міським транспортом.

Ціни

Запис на прийом

Чому саме "ОЛЬВИЦЯ":
 • Найкраща ціна;
 • Уважні і кваліфіковані лікарі;
 • Сучасне високоточне обладнання преміум-класу;
 • Можливість пройти дослідження в зручний час.
Записатись на прийом
Ми зв'яжемося з Вами для підтвердження заявки