Вакцинація від гемофільної інфекції в Києві

Інфікування гемофільною паличкою - важке випробування для організму. Розвиваються захворювання дихальних шляхів, виникає ризик менінгіту, отиту, враження серцево-судинної системи. Під ударом знаходяться діти молодшого віку, у яких немає антитіл до серйозних недуг. Ефективним і виправданим заходом профілактики ХІБ-інфекцій є гемофільна вакцинація. Показання до її проведення - профілактика позначених гнійно-септичних захворювань.

Вакцинація від гемофільної інфекції

Ціни

Вакцинація вакциною "Інфанрикс ІПВ"
ціни уточнюйте при запису
Забронювати/Записатись
Гексаксим
ціни уточнюйте при запису
Забронювати/Записатись
Записатися на прийом

Щеплення в Ольвиці проти гемофільної інфекції

У центрі сімейної медицини застосовують сертифіковані багатокомпонентні вакцини - ІНФАНРИКС ™ ІПВ ХІБ і Гексаксім. Вони сприяють виробленню стійкого імунітету, який надовго зберігається, та забезпечує захист від інфікування. Вартість щеплень, час прийому пацієнтів і інші формальні дані можна дізнатися на сайті Ольвіци перед візитом.

Щеплення від гемофільної інфекції у Києві

Протипоказання, побічні ефекти

Використовувані в медичному центрі вакцини пройшли ретельні тестування, тому після них вкрай рідко відзначаються специфічні реакції. Можлива поява хворобливості в місці введення ін'єкції, локальне почервоніння шкірного покриву, млявість, втрата апетиту. Щоб уникнути побічних ефектів, важливо упевнитися у відсутності протипоказань. В тому числі:

  • індивідуальна непереносимість компонентів щеплення;
  • будь-які захворювання в гострій формі;
  • підвищена температура тіла на тлі легких недуг (застуда, кишкові розлади й ін.).

Вакцинація в Ольвиці: фіксовані недорогі ціни, європейський рівень надання медичних послуг

З відвідувачами взаємодіють професіонали вищої кваліфікації, які постійно працюють над вдосконаленням знань. Керуючись принципами доказової медицини, вони будують ефективні курси терапії для хворих пацієнтів, а також допомагають підібрати комплекс превентивних заходів для запобігання ХІБ-інфекцій у здорових людей. Щоб потрапити на прийом в Ольвицю варто попередньо зробити запис. Дістатися до сімейної клініки нескладно - вона знаходиться на Позняках в Дарницькому районі Києва.

Викликати лікаря
Викликати лікаря