УЗД суглобів у Києві

Для оцінки поточного стану опорно-рухового апарату людини розроблена безпечна, результативна й достовірна методика. Йдеться про ультразвукове дослідження суглобів. В процесі проведення процедури фахівець вивчить структуру рухомих сполук основних скелетних кісток, обстежє розташовані навколо них тканини, перевірить хрящі, сухожилля, суглобові сумки.

Сканування в медичному центрі Ольвиця виявить патології, що не показує рентген. Воно не має шкідливого впливу на організм, забирає мало часу, може використовуватися в будь-якому віці. Процедура має й інші плюси. Її можна призначати пацієнтам з кардіостимуляторами та протезами, оскільки абсолютних протипоказань для обстеження немає.

УЗД суглобів

Наші лікарі УЗД

Ціни

Дуплексне обстеження артерій і вен обох нижніх кінцівок
800 грн
Записатись
Дуплексне обстеження артерій обох нижніх чи верхніх кінцівок
600 грн
Записатись
Дуплексне обстеження вен обох нижніх чи верхніх кінцівок
600 грн
Записатись
Дуплексне обстеження артерій чи вен однієї нижньої чи верхньої кінцівки
450 грн
Записатись
Дуплексне обстеження судин нирок
500 грн
Записатись
Ехокардіографія (УЗД серця)
800 грн
Записатись
УЗД кульшового суглоба
550 грн
Записатись
УЗД гомілковостопного суглоба
550 грн
Записатись
Записатися на прийом

Коли потрібно робити УЗД суглобів?

Зробити процедуру рекомендується при наявності хворобливих відчуттів, виявленні проблем з рухливістю. Іншими показаннями до дослідження є:

  • постійні припухлості;
  • хрест і інші нехарактерні звуки при згинанні суглобів;
  • набряклість після навантажень.

Доктор може рекомендувати відвідування кабінету діагноста при ранковій тугорухомості, зміні довжини кінцівок, виявленої асиметрії сідничних і стегнових складок, аномальному тонусі ніг. У профілактичних цілях обстеження проводять маленьким діткам, професійним спортсменам, людям з групи ризику.

Скринінг виявить цілий ряд захворювань. У їх числі артрити, пухлини, розриви м'язових волокон, бурсит і синовит, артроз. Також будуть діагностовані інші патології - остеомієліт, підвивих, дисплазія.

Як проводиться процедура?

Обстеження не є інвазивним. Воно проходить в комфортній атмосфері, не приносить болю й дискомфорту. Пацієнт оголює обстежуваний ділянку, лягає на кушетку. Після цього лікар обробляє досліджувану зону спеціальним гелем, прикладає до тіла датчик, який посилає до тканин УЗ-хвилі. Після відображення хвилі передаються назад, передають на екран інформацію.

За допомогою апаратів УЗД доктора оцінюють стан кистьового, тазостегнового, гомілковостопного, колінного, ліктьового й плечового, а також лучезапястного суглобів. Коли маніпуляція завершена, відвідувачеві клініки видають докладний висновок з розшифровкою результатів, який потрібно показати лікарю для призначення подальшого курсу терапії. У деяких випадках додатково призначають артрографію, МРТ, комп'ютерну томографію.

Сімейна клініка Ольвиця: європейські стандарти обслуговування, недорога вартість послуг

Ретельно проаналізувавши результати УЗД суглобів, кваліфіковані співробітники київського медичного центру визначать захворювання, підтвердять наявність патологій, або ж спростують їх. Записатися на прийом до професіоналів Ольвиці варто й з інших причин:

  • фіксовані ціни;
  • сучасні функціональні апарати;
  • швидке надання висновків.

Клініка розташована на Позняках в Дарницькому районі. Городяни та гості столиці можуть здійснити візит в кабінет діагноста, попередньо зробивши запис на ресепшне, в онлайн або в телефонному режимі.

Викликати лікаря
Викликати лікаря