м. Київ, проспект Петра Григоренко, 3Б
Пн-Пт 8:00 – 20:00
Субота 9:00 – 18:00
Неділя - вихідний

УЗД суглобів у Києві

Для оцінки поточного стану опорно-рухового апарату людини розроблена безпечна, результативна й достовірна методика. Йдеться про ультразвукове дослідження суглобів. В процесі проведення процедури фахівець вивчить структуру рухомих сполук основних скелетних кісток, обстежє розташовані навколо них тканини, перевірить хрящі, сухожилля, суглобові сумки.

Сканування в медичному центрі Ольвиця виявить патології, що не показує рентген. Воно не має шкідливого впливу на організм, забирає мало часу, може використовуватися в будь-якому віці. Процедура має й інші плюси. Її можна призначати пацієнтам з кардіостимуляторами та протезами, оскільки абсолютних протипоказань для обстеження немає.

Коли потрібно робити УЗД суглобів?

Зробити процедуру рекомендується при наявності хворобливих відчуттів, виявленні проблем з рухливістю. Іншими показаннями до дослідження є:

  • постійні припухлості;
  • хрест і інші нехарактерні звуки при згинанні суглобів;
  • набряклість після навантажень.

Доктор може рекомендувати відвідування кабінету діагноста при ранковій тугорухомості, зміні довжини кінцівок, виявленої асиметрії сідничних і стегнових складок, аномальному тонусі ніг. У профілактичних цілях обстеження проводять маленьким діткам, професійним спортсменам, людям з групи ризику.

Скринінг виявить цілий ряд захворювань. У їх числі артрити, пухлини, розриви м'язових волокон, бурсит і синовит, артроз. Також будуть діагностовані інші патології - остеомієліт, підвивих, дисплазія.

Як проводиться процедура?

Обстеження не є інвазивним. Воно проходить в комфортній атмосфері, не приносить болю й дискомфорту. Пацієнт оголює обстежуваний ділянку, лягає на кушетку. Після цього лікар обробляє досліджувану зону спеціальним гелем, прикладає до тіла датчик, який посилає до тканин УЗ-хвилі. Після відображення хвилі передаються назад, передають на екран інформацію.

За допомогою апаратів УЗД доктора оцінюють стан кистьового, тазостегнового, гомілковостопного, колінного, ліктьового й плечового, а також лучезапястного суглобів. Коли маніпуляція завершена, відвідувачеві клініки видають докладний висновок з розшифровкою результатів, який потрібно показати лікарю для призначення подальшого курсу терапії. У деяких випадках додатково призначають артрографію, МРТ, комп'ютерну томографію.

Сімейна клініка Ольвиця: європейські стандарти обслуговування, недорога вартість послуг

Ретельно проаналізувавши результати УЗД суглобів, кваліфіковані співробітники київського медичного центру визначать захворювання, підтвердять наявність патологій, або ж спростують їх. Записатися на прийом до професіоналів Ольвиці варто й з інших причин:

  • фіксовані ціни;
  • сучасні функціональні апарати;
  • швидке надання висновків.

Клініка розташована біля станції метро Харківська в Дарницькому районі. Городяни та гості столиці можуть здійснити візит в кабінет діагноста, попередньо зробивши запис на ресепшне, в онлайн або в телефонному режимі.

Наші лікарі УЗД

Ціни

Запиc на прийом

Чому саме "ОЛЬВИЦЯ":
  • Найкраща ціна;
  • Уважні і кваліфіковані лікарі;
  • Сучасне високоточне обладнання преміум-класу;
  • Можливість пройти дослідження в зручний час.
Записатись на прийом
Ми зв'яжемося з Вами для підтвердження заявки