УЗД нирок і сечового міхура в Києві

Дослідження із застосуванням ультразвукових хвиль займає провідне місце серед інструментів діагностики хвороб органів видільної системи. УЗД нирок, наднирників і сечового міхура дозволяє на ранніх термінах виявити патологічні утворення - кісти, поліпи, камені.

УЗД нирок і сечового міхура

Наші лікарі УЗД

Ціни

УЗД огранів позачеревного простору (нирки, сечовивідні протоки,сечовий міхур)
650 грн
Записатись
УЗД нирок
500 грн
Записатись
УЗД наднирників
350 грн
Записатись
УЗД передміхурової залози, сечового міхура (трансабдомінально )
650 грн
Записатись
Записатися на прийом

Показання до проведення процедури

Дослідження призначається за наявності таких показань:

 • тягнучі й ріжучі болі внизу спини;
 • придбані травми сечостатевої системи, вроджені відхилення;
 • хворобливе, утруднене сечовипускання;
 • нехарактерний колір і запах сечі;
 • підозра на запальні процеси, новоутворення.

Існують і інші випадки, коли потрібно проведення обстеження. Це оцінка стану ниркових артерій при гіпертонії, ендокринні збої, набряклість.

Симптоми, при яких призначається УЗД нирок і сечового міхура

Напрямок в кабінет діагноста, що займається ультразвуковим дослідженням сечового міхура й нирок, лікар випише при виявленні ряду тривожних симптомів у пацієнта:

 • набряки на руках, ногах, обличчі;
 • згустки й вкраплення крові в сечі;
 • дискомфортні відчуття при сечовипусканні;
 • болі в попереку;
 • часті позиви до сечовипускання;
 • помутніння сечі.

Які результати надає діагностика?

Органи сечовидільної системи працюють як єдиний механізм, тому обстеження проводять комплексно для виявлення дійсних причин відхилень і призначення курсу коректного лікування. Воно дозволяє отримати відомості про обриси та форму сечового міхура, розміри нирок, типи конкрементів та ін. Доктор також зможе зрозуміти, яка кількість сечі затримується в організмі при ускладненому сечовипусканні, спровокованої аденомою або іншими недугами. За результатами аналізу можна визначити цистит, карбункули, пієлонефрит, камені й солі в нирках, судинні порушення в сечовидільній системі, опущення органів та ін.

Підготовка до УЗД нирок і сечового міхура

Важливо виключити ризик будь якої невірної інтерпретації результатів. Для цього перед обстеженням проводиться простий комплекс підготовчих заходів. За кілька діб до відвідування центру сімейної медицини утримуються від важкої їжі - смажених страв, солодощів, гострих приправ, а також продуктів, які підсилюють утворення газів (квасоля, капуста, горох).

За вісім годин до процедури не рекомендується їсти, а для виведення назовні скупчених в кишечнику газів, за півтори години до відвідування діагноста приймають активоване вугілля або препарат з аналогічною дією. За шістдесят хвилин до дослідження випивають літр чистої води, і не відвідують вбиральню. Ці прості кроки зроблять УЗД більш якісним та інформативним, мінімізують ймовірність похибок в оцінці поточного стану здоров'я.

Переваги проведення УЗД в сімейній клініці Ольвиця

Вирішивши записатися на УЗД нирок в Київський медичний центр, пацієнти отримають доступ до сучасного сервісу та недорогих цін. Обслуговування в Ольвиці передбачає й інші переваги:

 1. Зручна локація.

  Дістатися до установи не складе труднощів - клініка розташована на Позняках. Це Дарницький район столиці, який має розвинену інфраструктуру міського транспорту.

 2. Компетентні фахівці.

  Персонал діагностичного відділу представлений дипломованими фахівцями високого рівня, які, вдосконалюють навички на семінарах і конференціях.

 3. Фіксована вартість послуг.

  Перед візитом можна ознайомитися з політикою ціноутворення в прайс-листі.

Зробити УЗД нирок та сечового міхура можна за призначенням лікаря, або ж самостійно записавшись на огляд за вказаними контактними телефонами, чи заповнивши форму на сайті.

Викликати лікаря
Викликати лікаря