УЗД органів малого тазу у жінок у Києві

Виявити безліч гінекологічних захворювань на ранньому етапі дозволяє УЗД органів малого тазу у жінок. За результатами цього обстеження лікар зробить висновок про стан яєчників, ендометрію та порожнину матки, сечового міхура, труб. Також можлива оцінка кровотоку в судинах, венах і великих артеріях черевної порожнини жінки.

УЗД органів малого тазу у жінок

Наші лікарі УЗД

Ціни

УЗД органів малого тазу у жінок (трансабдомінально)
650 грн
Записатись
УЗД органів малого тазу у жінок (трансвагінально)
650 грн
Записатись
Записатися на прийом

УЗД органів малого тазу у жінок в Києві

Показання до процедури

Для призначення дослідження із застосуванням високочастотних звукових хвиль потрібна наявність одного або декількох показань з переліку:

 • вагітність на різних термінах;
 • збої менструального циклу;
 • контроль внутрішньоматкових контрацептивів;
 • пальповані новоутворення;
 • онкологія;
 • безпліддя та ін.

Симптоми, при яких призначається УЗД малого тазу жінкам

Основними симптомами є мізерні або рясні нехарактерні виділення, будь-які проблеми з циклом, що викливають тягнучі болі внизу живота. Також рекомендується записуватися на обстеження при плануванні вагітності, підозрі на різні гінекологічні недуги. У профілактичних цілях дівчата та жінки також повинні відвідувати кабінет діагностики з періодичністю один раз на рік.

Які діагнози вдається спростувати або підтвердити?

Безболісна й безпечна процедура забирає не більше чверті години, і дозволяє визначити такі патології:

 • міома матки;
 • позаматкова вагітність;
 • поліпи;
 • ендометрит і ендометріоз;
 • спайки;
 • доброякісні кісти та ін.

Види гінекологічного УЗД в Ольвиці

У клініці Ольвиця проводять такі види діагностики:

 1. Трансабдомінальний огляд проводять через передню стінку зовні черевної порожнини. Такий метод відрізняється інформативністю, дозволяє лікарю отримати уявлення про стан яєчників і сечового міхура.
 2. Щоб детально розглянути всі органи сечостатевої системи жінки, призначають інтравагінальне УЗД. Спеціальний датчик, введений в піхву, передає деталізовані відомості про структуру тканин, розмір, обрис органів і утворень.

Підготовка до гінекологічного УЗД

Щоб планова або профілактична перевірка репродуктивної системи пацієнток була швидкою та комфортною, важливо попередньо отримати інформацію про правильну підготовку до обстеження. При трансабдомінальному УЗД важливо наповнити сечовий міхур. Якщо ж датчик розміщують трансвагінально, сечовий міхур повинен бути спустошеним. При виникненні питань про будь-які нюанси процедур, можна отримати консультацію та роз'яснення з боку співробітників сімейної клініки.

Переваги проведення обстежень в київській сімейної клініці Ольвиця

Записатися на прийом в центр сімейної медицини Ольвиця варто з таких причин:

 1. Гарантія прозорих розрахунків.

  Вартість наданих в кабінетах діагностів послуг фіксована в прайс-листі, який розміщений на офіційному сайті установи.

 2. Сучасне обладнання

  Ризик помилкових результатів обстежень з застосуванням апаратів УЗД зведений до мінімуму. У клініці використовується новітнє функціональне обладнання відомих виробників, яке пройшло сертифікацію.

  Зробити гінекологічне УЗД у Києві
 3. Акції та знижки

  Клієнти отримують можливість брати участь в програмах лояльності та акціях, які відкривають доступ до недорогих цін на медичне обслуговування.

 4. Зручне розташування

  Дістатися до Позняків у Дарницькому районі не складе труднощів мешканкам усього Києва.

 5. Гнучкий графік роботи

  Відвідування можна призначити на будь-який зручний час, скориставшись попереднім записом в онлайн-режимі або по телефону.

Проведене досвідченим фахівцем гінекологічне УЗД - один з аспектів збереження крихкого жіночого здоров'я. Отриманий на діагностиці висновок стане основою для призначення ефективної терапії, побудованої в індивідуальному порядку.

Викликати лікаря
Викликати лікаря