УЗД лімфовузлів у Києві

УЗД лімфатичних вузлів - сучасна методика, яка не має суттєвих обмежень і протипоказань. У стінах медичного центру Ольвиця цю діагностику використовують для оцінки стану лімфатичної системи пацієнтів в цілому, а також для виявлення патологій і відхилень в її функціонуванні.

УЗД лімфовузлів

Наші лікарі УЗД

Ціни

УЗД молочних залоз та регіональних лімфовузлів
590 грн
Записатись
УЗД передміхурової залози (трансабдомінально)
450 грн
Записатись
Записатися на прийом

Різновиди дослідження

Сучасне обладнання, встановлене в кабінеті фахівця з ультразвуковим дослідженням, дозволяє отримати інформацію про поточний стан шийних, пахових, пахвових і підщелепних лімфовузлів. Багатий досвід роботи докторів виключає ризик невірних тлумачень результатів - отримані в рамках аналізу дані характеризуються точністю, наочністю та достовірністю. По сформованому висновку лікуючий доктор визначить справжню причину змін лімфовузлів.

Перелік показань до проведення УЗД лімфовузлів

У списку показань присутні:

  • запалення та болючість лімфовузлів;
  • ущільнення їх тканин;
  • поява абсцесів.

Також варто звернути увагу на інші тривожні симптоми, які свідчать про порушення нормального функціонування лімфатичної системи. Це виражена асиметрія та нехарактерна рухливість парних лімфовузлів, підозри на пухлинні процеси й кісти, проблеми щитовидної залози, простудні захворювання, які придбали хронічний перебіг, і супроводжуються лихоманкою, ознобом, підвищеною температурою.

Підготовка та проведення УЗД лімфатичних вузлів

Особлива підготовка до процедури не передбачена. Рекомендується проходити її натщесерце (при записі на УЗД лімфовузлів, розташованих в черевній порожнині, за три дні до візиту в клініку з раціону прибирають продукти, що провокують підвищене газоутворення). Досліджувану ділянку тіла оголюють, знімають металеві аксесуари та прикраси, наявність яких може спотворити результат скринінгу. У кабінеті діагноста потрібно провести 10-20 хвилин, після чого пацієнтові на руки видається докладний висновок з розшифровкою. Його передають лікареві для вивчення, призначення терапії та розробки подальшої тактики лікування та спостереження.

Де зробити УЗД лімфовузлів недорого?

Жителі Києва можуть записатися на проведення обстеження в Ольвицю. Сімейна клініка зручно розташована - її легко знайти на Позняках в Дарницькому районі столиці. Обстеження проходить в комфортній і спокійній обстановці - без черг, поспіху та шуму. Кожному пацієнту, який довірив турботу про здоров'я відповідальним професіоналам, гарантують доступ до наступних переваг:

  • Фіксовані ціни.
  • Зручні схеми взаєморозрахунків.
  • Консультації фахівців.

При гідному рівні сервісу вартість послуг відповідає недорогому діапазону, що відкриває резерв для збереження коштів.

Викликати лікаря
Викликати лікаря