УЗД м'яких тканин у Києві

Для візуалізації м'яких тканин застосовують метод ультразвукового дослідження. Він відрізняється інформативністю, безпекою та точністю. За результатами діагностики вдається встановити ділянки, уражені запальними та патологічними процесами, а також виявити сторонні тіла, ущільнення й зміни в структурі.

УЗД м'яких тканин

Наші лікарі УЗД

Ціни

УЗД урологічний комплекс (нирки, сечовий міхур, передіхурової залози, сім'яні пухирці, об'єм залишкової сечі) абдомінально
750 грн
Записатись
Записатися на прийом

Показання до УЗД м'яких тканин

Варто нанести візит в кабінет діагноста в сімейній клініці Ольвиця при наявності наступних показань:

 • абсцеси;
 • травми;
 • набряклість;
 • грижі;
 • ревматоїдні хвороби;
 • підозри на розрив зв'язок;
 • міозити;
 • захворювання сполучних тканин.

УЗД м'яких тканин доцільно проводити й при наявності інших симптомів. У їх числі необґрунтоване почервоніння покривів тіла, поява внутрішньошкірних і підшкірних шишок і вузлів, хворобливе й безболісне потовщення жирової клітковини, сухожиль, м'язів.

Діагностика дозволить доктору визначити поточну стадію розвитку гнійних виразок, оцінити розмір і форму новоутворень, виявити фіброми, ліпоми, атероми та ін. В період відновлення пацієнтів після хірургічного втручання, її використовують для моніторингу поточного стану з метою запобігання ускладнень проведеної операції.

Підготовка й проведення УЗД м'яких тканин

Діагностика може проводитися необмежену кількість разів - сеанси не приносять шкоди організму, не супроводжуються дискомфортом і больовими відчуттями. В процесі обстеження, що триває від 15 до 20 хвилин, пацієнт займає зручне положення на кушетці, слухаючи рекомендації фахівця.

Для візуалізації тканин застосовують спеціальний ультразвуковий датчик. Їм проводять по шкірі, попередньо змащеній гелем, який поліпшує ковзання та підсилює контакт з оглядуваною ділянкою. Що стосується попередньої підготовки перед візитом на УЗД в Ольвицю - то в ньому немає потреби. Якщо скринінг показав наявність новоутворень, додатково рекомендується пройти КТ або МРТ для підтвердження або виключення передбачуваних патологій.

Інтерпретувати результати УЗД м'яких тканин повинен лікуючий лікар. Він уважно вивчить висновок, встановить відхилення від норми, призначить курс терапії для якнайшвидшого відновлення.

Де зробити УЗД м'яких тканин в Києві?

Недорога вартість послуг - лише одна з причин записатися на ультразвукове дослідження м'яких тканин в Ольвицю. Сучасний столичний центр з найвищими стандартами обслуговування надає всі напрямки медичних послуг, оточує пацієнтів турботливим і співчутливим ставленням. Персонал клініки - це досвідчені й кваліфіковані лікарі, готові прийти на допомогу людям, які відповідально ставляться до питань свого здоров'я.

Є в установі та інші плюси:

 • ціни чітко прописані в прайс-листі, щоб розрахунки відрізнялися прозорістю;
 • прийом здійснюється за попередньо призначеним часом без черг і поспіху;
 • локація зручна для жителів різних куточків міста - Ольвиця знаходиться на Позняках в Дарницькому районі.

У клініці на постійній основі діють знижки та акції, ознайомитися з якими можна на офіційному сайті.

Викликати лікаря
Викликати лікаря