м. Київ, проспект Петра Григоренко, 3Б
Пн-Пт 8:00 – 20:00
Субота 9:00 – 18:00
Неділя - вихідний

Сімейний лікар у Києві

Сімейна медицина у Києві

Сімейна медицина - відносно новий підхід до ведення історії хвороб пацієнтів. Раніше були терапевти, до яких зверталися громадяни зі скаргами на погане самопочуття, для відкриття лікарняного листа або первинної консультації. Тепер їх замінили сімейні лікарі, з якими пацієнти можуть укласти довгострокові договори на медичне обслуговування. Такі лікарі можуть надавати послуги відразу для всієї родини. Це набагато спрощує ведення пацієнтів, підвищує ефективність послуг, що надаються, економить кошти як сім'ї, так і дотаційні виплати держави.

Основні послуги сімейного лікаря в центрі Ольвиця

Лікар сімейної медицини надає повний комплекс первинного огляду, призначає лікування й методи діагностики, виписує направлення до вузькопрофільних спеціалістів, веде амбулаторні карти й т.д. Застосування даної стратегії ведення пацієнтів прямо пропорційно впливає на підвищення якості послуг, покращує результативність і безпосередньо сам сервіс.

Сімейний Лікар у Києві

Більше немає необхідності сидіти годинами в чергах перед кабінетом терапевта, досить записатися на прийом або викликати сімейного лікаря додому, якщо є така потреба. Послуги такого терапевта коштують недорого, в перелік входить:

 • виїзд додому;
 • консультація педіатра;
 • первинна консультація сімейного лікаря;
 • повторна консультація сімейного лікаря;
 • огляд перед вакцинацією;
 • медогляд дитини з проведенням проби Руф'є.

У період всесвітньої пандемії укладення договору з приватним сімейним лікарем - це ефективний спосіб убезпечити себе і своїх близьких від важких інфекційних захворювань за рахунок своєчасного отримання медичної допомоги. Особистий терапевт розробить індивідуальну стратегію боротьби з будь-якою недугою, враховуючи анамнез пацієнта й загальну клінічну картину.

Коли слід звертатися до сімейного лікаря

Сімейний лікар - це фахівець широкого профілю, до якого слід звертатися з будь-якими скаргами в першу чергу. Саме він вирішує, до яких лікарів необхідно звернутися за додатковою консультацією, якщо в цьому є гостра необхідність. Підбирає індивідуально методи діагностики й призначає здачу первинних аналізів. Звертатися до лікаря слід, якщо:

 • є явні ознаки ГРВІ, скарги на здоров'я, висока температура, кашель, нежить, біль у горлі і т.д .;
 • тривалий час болить голова, внутрішні органи;
 • гостра, переймоподібна біль черевної порожнини;
 • спостерігається млявість і занепад сил;
 • є загострення будь-яких хронічних захворювань;
 • є необхідність проведення профоглядів;
 • потрібно робити вакцинацію й т.д.

Запис до сімейного лікаря проводиться по телефону, через офіційний сайт медичної клініки здоров'я Ольвиця, в приймальному відділенні. Після первинної консультації доктор вирішує, чи потрібен додатковий огляд інших фахівців: гастроентеролога, кардіолога, невролога, ЛОРа, окуліста, дерматолога, гематолога, алерголога та інших.

Що може лікувати лікар сімейної медицини в Ольвиці

Лікар сімейної медицини лікує будь-які запалення верхніх і нижніх дихальних шляхів, які викликані вірусними та бактеріальними інфекціями. При складних течіях захворювання може бути призначена консультація інфекціоніста та стаціонарне лікування. Також до переліку послуг терапевта входить: спостереження за перебігом хронічних і системних захворювань, лікування грибкових уражень, алергічних реакцій і т.д. Доктор має право призначати різні види аналізів крові (клініка, цукор), сечі, калу, УЗД та інші дослідження, спрямовані на те, щоб точно ідентифікувати захворювання, виявити стадію його розвитку, можливі приєднані інфекції або ускладнення.

Переваги послуг сімейного лікаря центру здоров'я Ольвиця

Кожен житель столиці та інших міст може укласти договір з сімейним лікарем медцентру Ольвиця, який розташований в Дарницькому районі міста Києва, м. Харківська. Основні переваги послуг клініки: доступні ціни, висока кваліфікація медперсоналу, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У медзакладі проводяться будь-які діагностичні дослідження недорого на якісному і новому обладнанні.

Пацієнти клініки має право вибрати будь-якого сімейного лікаря, за бажанням змінити терапевта і переукласти договір. Ціни на послуги розраховуються індивідуально і залежать від того, які аналізи були проведені для постановки діагнозу, методи дослідження, а також додаткова консультація інших лікарів. Терапевти можуть спостерігати відразу всю сім'ю, що набагато спрощує надалі звернення за медичною допомогою тоді, коли в цьому є необхідність.

Наші сімейні лікарі

Ціни на послуги сімейної медицини

Відгуки про наших сімейних лікарів

Спасибо огромное Ахтарние Виктории за то что она без лишних таблеток и препаратов лечит моего ребёнка! Этот врач от Бога мастер своего дела !!Лечу ребёнка 2 года и вам рекомендую.

Марія

Запис на прийом до сімейного лікаря

Чому саме "ОЛЬВИЦЯ":
 • Найкраща ціна;
 • Уважні і кваліфіковані лікарі;
 • Сучасне високоточне обладнання преміум-класу;
 • Можливість пройти дослідження в зручний час.
Записатись на прийом
Ми зв'яжемося з Вами для підтвердження заявки