м. Київ, проспект Петра Григоренко, 3Б
Пн-Пт 8:00 – 20:00
Субота 9:00 – 18:00
Неділя - вихідний

Щеплення АКДС у Києві

Щеплення АКДС - ефективний захід профілактики по боротьбі з кашлюком, правецем та з дифтерією. Вона сприяє розвитку стійкого імунітету, стимулюючи утворення антитіл в організмі. Вакцинація проводиться для дітей в 2,4,6 місяців, а потім в 18 місяців. По досягненню 6 років роблять ревакцинацію, яка в дорослому віці повторюється кожні 10 років.

Огляд показань

Показання до щеплення - це формування активного імунітету проти небезпечних недуг:

 1. Дифтерія.

  Дане інфекційне захворювання становить загрозу для життя. Вона протікає з вираженими симптомами. На слизовій оболонці задньої стінки глотки утворюється специфічний наліт, відзначаються ознаки запалення. Ускладнення можуть викликати проблеми з дихальною системою, параліч, смерть.

 2. Кашлюк.

  Спазматичний кашель, що з'являється при кашлюку, ускладнює процес прийому їжі, не дозволяє людині нормально дихати. Напади хвороби призводять до проблем з легенями, провокують ураження мозку, можуть закінчитися летальним результатом.

 3. Правець.

  При захворюванні під удар насамперед потрапляє нервова система. Інфікована людина відчуває сильне напруження у всіх м'язах тіла, не може відкривати рот, щоб поїсти та попити.

Протипоказання до щеплення АКДС

Відмовитися від маніпуляцій варто при наявності наступних протипоказань:

 • індивідуальна непереносимість компонентів ін'єкцій;
 • імунодефіцитні стани;
 • гостра форма захворювань.

У числі можливих реакцій на щеплення присутні локальне ущільнення та біль у місці введення ін'єкції, порушення сну, відсутність апетиту, неспокій.

Перелік використовуваних вакцин АКДС

У Ольвиці можна зробити щеплення АКДС із застосуванням таких вакцин:

 • Гексаксім;
 • Тетраксім;
 • Інфанрікс ХІБ;
 • Бустрікс Поліо, Бустрікс;
 • Інфанрикс ІПВ Хіб.

Щеплення АКДС Інфанрикс в Києві

Щеплення АКДС Тетраксим в Києві

Переваги вакцинації АКДС в Ольвиці

Медичний центр недорого надає послуги за високими європейськими стандартами. Зробити вакцинацію АКДС в його стінах варто через такі переваги:

 1. Фіксована вартість.

  Розрахунки абсолютно прозорі. Ціни чітко прописані в прайс-листі, ознайомитися з яким можна на сайті перед відвідуванням клініки.

 2. Зручна локація.

  Ольвиця розташована в Дарницькому районі Києва біля станції метро Харківська. Дістатися до неї можна особистим і громадським транспортом.

 3. Перевірені препарати.

  Вакцини проти коклюшу та дифтерії отримані від перевірених постачальників. Вони сертифіковані, відповідають вимогам ВООЗ.

  Пацієнти в установі вакцинуються згідно зі схемами, складеними з урахуванням рекомендацій органів охорони здоров'я. Чіткий графік вакцинації гарантує стійкий захист від захворювань.

Ціни

Запис на прийом

Чому саме "ОЛЬВИЦЯ":
 • Найкраща ціна;
 • Уважні і кваліфіковані лікарі;
 • Сучасне високоточне обладнання преміум-класу;
 • Можливість пройти дослідження в зручний час.
Записатись на прийом
Ми зв'яжемося з Вами для підтвердження заявки