Сімейний центр здоров'я Ольвиця

Ваше здоров'я – наш пріоритет!

Ольвиця - сімейний центр з удосконаленим сервісом і європейським обслуговуванням. Звертаючись до нас, жителі та гості Києва, отримують кваліфіковану допомогу професіоналів, які в питанні турботи про здоров'я роблять ставку на непорушні принципи доказової медицини. Виявляючи індивідуальний підхід до призначення лікування, лікарі повертають пацієнтам хороше самопочуття та якість життя.

Прийом ведуть кваліфіковані алергологи, неврологи, дерматологи та інші профільні фахівці. Попередній запис виключає черги, робить візит до лікаря комфортним. Має у своєму розпорядженні до якнайшвидшого одужання й довірча атмосфера, що панує в стінах установи.

Центр Ольвиця - це:

  • фіксовані ціни;
  • відповідальний персонал;
  • всебічний напрямок послуг (терапія, діагностика, консультації);
  • оснащеність кабінетів функціональним обладнанням;
  • акції та програми лояльності.

Центр має зручну локацію біля станції метро Харківська, Позняки та Оскорки - до нього без проблем можна дістатися з різних куточків столиці особистим і громадським транспортом.

Про клініку

Центр Ольвиця це:

Фіксовані ціни Фіксовані ціни
Відповідальний персонал Відповідальний персонал
Всебічний напрямок послуг Всебічний напрямок послуг
Оснащеність кабінетів функціональним обладнанням Оснащеність кабінетів функціональним обладнанням
Акції та програми лояльності Акції та програми лояльності

Наша клініка

Наші лікарі

Кучеренко Вікторія Олександрівна
Кучеренко Вікторія Олександрівна

Детальніше
Корзун Юлія Василівна
Корзун Юлія Василівна

Детальніше
Кобзар Тетяна Геннадіївна
Кобзар Тетяна Геннадіївна

Детальніше
Фещенко Юлія Валеріївна
Фещенко Юлія Валеріївна

Детальніше
Сидорець Наталія Юріївна
Сидорець Наталія Юріївна

Детальніше
Франків Ольга Андріївна
Франків Ольга Андріївна

Детальніше
Лесик Оксана Іванівна
Лесик Оксана Іванівна

Детальніше
Харенко Вікторія Вікторівна
Харенко Вікторія Вікторівна

Детальніше
Пап Денис Петрович
Пап Денис Петрович

Детальніше
Ролдугіна Анна Олександрівна
Ролдугіна Анна Олександрівна

Детальніше
Партнери
Відгуки
Лилия
Лилия

Анна Александровна, первый врач-гинеколог и человек которому я всю жизнь буду благодарна и ей единственной я как пациент могу довериться! Она всегда выслушает и поможет! Ну а после того как она мне просто жизнь спасла я уже к другому гинекологу просто не пойду! Даже проживая в другой стране всё равно в нужный момент прилетела бы к ней!!! Я очень ценю что я её встретила!)

Вікторія
Вікторія

І я, як пацієнт, дуже люблю Анну Олександрівну!! Завдяки її роботі моїй Таірці скоро 3 роки) ♥️

Ирина
Ирина

Сегодня была в Вашей клинике,очень уютная и дружелюбная атмосфера.Хотелось поблагодарит врача гинеколога Анну Ролдугину:очень внимательный и отзывчивый доктор! Отзыв от 16.07.2020

Марія
Марія

Спасибо огромное Ахтарние Виктории за то что она без лишних таблеток и препаратов лечит моего ребёнка! Этот врач от Бога мастер своего дела !!Лечу ребёнка 2 года и вам рекомендую.

Диана
Диана

Здравствуйте всем кто это может прочитать. Хочу оставить отзыв о прекрасном враче гинекологе Анне Ролдугиной. У моей дочери наблюдался длительный очень проблемный период связанный с заболеванием наружных ПО. Я обращалась за помощью к нескольким докторам , которые не смогли по какой-то причине помочь. И тут вспомнила про группу о врачах киева в фб, дала запрос, мне выдали рекомендацию про Анну. Мы живем в 45км от места где принимает Анна, проехали через весь киев с пробками и не на секунду не пожалели. Единственный врач который сразу решил действовать кардинально, за что огромная благодарность. За обратную связь и переживания каждый день низкий поклон. Таких врачей сейчас очень мало, ДОКТОР будьте всегда здоровы. Рекомендую очень очень, и еще раз спасибо за помощь.

Наталія
Наталія

Відвідала в липні 2020р. Гінеколога Анну Олександрівну за рекомендацією іншого лікаря! Залишилася дуже задоволена. Це перший лікар, котрий дуже уважно вислухав всю інформацію від мене. Потім дуже ретельно проконсультувала. Рівень сервісу, комфорту і сан.норм-дуже приємно вразив!! Адже я була в іншій , досить відомій, клініці, де навіть без бахіл всі перебувають!! До Анни Олександрівни потрапила на прийом також моя подруга і також залишилась задоволена і сервісом і відношенням. Стосовно цін-доволі прийнятні , зважаючи на ціни інших клінік. Плюс знижка на перший візит. І що дуже зручно, всі необхідні аналізи беруть зразу в клініці за цінами лабораторії!!!!- чудова економія часу. Клініку рекомендую відвідати)

Викликати лікаря