Лікування гормональних порушень у Києві

При порушеннях в роботі ендокринної та нейрорегуляційної систем в організмі можуть виникати гормональні збої. Подібні порушення можуть викликатися десятками найрізноманітніших патологій. Лікування гормональних порушень ускладнюється тим, що тривалий час симптоми можуть бути відсутні, а при їх появі не всі можуть їх вчасно розпізнати.

Ознаки гормонального порушення в організмі

В організмі людини все взаємопов'язано. Якщо десь виникає збій, це обов'язково проявляється певними ознаками. Ігноруючи їх, можна отримати серйозні проблеми зі здоров'ям. Саме тому, ми рекомендуємо уважно вивчити список можливих симптомів гормонального збою.

Лікування гормональних порушень у Києві

Наші лікарі

Ціни

Консультація ендокринолога
700 грн
Записатись на консультацiю
Записатися на прийом

Симптоми гормональних порушень

Запідозрити виникнення гормонального збою можна за такими ознаками:

 • різкі коливання ваги без зміни дієти;
 • надмірний ріст волосся на тілі або їх випадіння;
 • проблеми з лібідо / потенцією;
 • емоційна нестабільність (запальність, тривожність, різкі перепади настрою);
 • нерегулярність менструації, не пов'язана з періодом її становлення у дівчинки підліткового віку;
 • маткові кровотечі, болі внизу живота;
 • проблеми із зачаттям;
 • порушення сну;
 • дерматологічні проблеми (плями, вугрі, себорея);
 • надмірне потовиділення;
 • часті мігрені.

Лікування гормональних порушень у жінок і чоловіків дещо відрізняються. Однак, в обох статей терапія починається з з'ясування причин, що викликали збій.

Причини гормональних збоїв

Існує безліч причин, які можуть спровокувати гормональний збій. Це: хвороби надниркових залоз, прийом гормонів, нездоровий спосіб життя, аборт, клімакс, вагітність і пологи, підлітковий вік, розлади гіпоталамо-гіпофізарної системи, часті стреси, злоякісні та доброякісні пухлини, інфекційні та запальні ураження. Збої можуть бути не тільки набутими, але й вродженими.

Діагностика

Діагностика включає збір анамнезу, проведення лабораторних та інструментальних досліджень. Головний спеціаліст - ендокринолог.

Медичний центр Ольвиця (Київ, Дарницький район, Позняки) запрошує вас пройти повне обстеження гормонального фону за низькими цінами. Наші фахівці допоможуть в найкоротші терміни поставити точний діагноз і призначать адекватне лікування.

Лікування гормонального збою у жінок

Лікування при гормональному збої у жінок зазвичай включає медикаментозну терапію, зміна режиму праці та відпочинку, а також корекцію дієти. При виявленні пухлин, кіст і інших новоутворень призначається хірургічне втручання.

Лікування гормональних порушень у чоловіків

Терапія при проблемах з гормональним фоном у чоловіків включає комплекс заходів, аналогічних описаним вище. Конкретне лікування залежить від результатів проведених досліджень.

Сімейна клініка Ольвиця пропонує вирішити проблему гормональних порушень у чоловіків і жінок, швидко та недорого. Вартість послуг можна уточнити в прайсі.

Викликати лікаря
Викликати лікаря