м. Київ, проспект Петра Григоренко, 3Б
Пн-Пт 8:00 – 20:00
Субота 9:00 – 18:00
Неділя - вихідний

Лікування гірсутизму в Києві

Гірсутизм - це патологія, пов'язана з надмірним зростанням волосся у жінок за чоловічим типом, яка виникає через збій гормонального фону в організмі жінки. Надмірний ріст волосся може спостерігатися на різних частинах тіла - зоні обличчя, кінцівках, животі, грудях, однак результат завжди один - втрата віри в себе, поява комплексів і психологічних затисків.

Причини та симптоматика

Винуватцем патології вважають андроген. Підвищений вміст даного гормону в крові - перша ознака для занепокоєння, в слідстві якого виникають тривожні симптоми:

  • відсутність регулярного менструального циклу;
  • огрубіння голосу;
  • неможливість зачаття дитини.

Підвищують ризик виникнення небезпечного захворювання зовнішні та внутрішні негативні чинники. У їх числі прийом деяких лікарських засобів, генні мутації в організмі, порушення роботи в структурах гіпофізу, розлади функцій надниркових залоз і яєчників.

Діагностика

Прийом в «Ольвиці» починається з огляду та збору анамнезу. Лікар ендокринолог призначає пацієнтові необхідні аналізи та обстеження, за результатами яких формує точний і безпомилковий діагноз. Як правило, використовують лабораторні тести для визначення гормонів, а також інструментальні дослідження:

Лікування жіночого гірсутизму

Перед призначенням лікування лікар оцінить характер розвитку хвороби, вивчить особливості менструального циклу. Терапія буде спрямована на нормалізацію гормонального фону, усунення причин. Якщо спостерігається гірсутизм в легкій формі, прийом таблеток або спеціальне хірургічне лікування не потрібно.

Боротьба з симптоматикою також ведеться. Вона проявляється у видаленні небажаного волосся з застосуванням сучасних методик (лазер, електроепіляція), які руйнують волосяні фолікули.

Переваги лікування надмірного оволосіння у жінок в Ольвиці

Медичний центр зручно розташований у Києві біля м. Харківська - до нього можуть без проблем дістатися жителі Дарницького та інших районів столиці. Обслуговування пацієнтів проводять профільні фахівці, що володіють безцінним досвідом, і постійно працюють над підвищенням кваліфікації.

Фахівці сімейної клініки допомагають знайти здоров'я, гарне самопочуття та впевненість в собі кожній жінці, яка зіткнулася з проблемою надмірного росту волосся за чоловічим типом. Перед призначенням лікування виявляється причина захворювання, розробляється індивідуальний план комплексної терапії із застосуванням безпечних препаратів. На користь звернення до «Ольвиці» свідчать й інші чинники - недорога вартість послуг, доброзичлива атмосфера, суворе дотримання принципів медичної етики.

Наші лікарі

Ціни

Запис на прийом

Чому саме "ОЛЬВИЦЯ":
  • Найкраща ціна;
  • Уважні і кваліфіковані лікарі;
  • Сучасне високоточне обладнання преміум-класу;
  • Можливість пройти дослідження в зручний час.
Записатись на прийом
Ми зв'яжемося з Вами для підтвердження заявки