Лікування гірсутизму в Києві

Гірсутизм - це патологія, пов'язана з надмірним зростанням волосся у жінок за чоловічим типом, яка виникає через збій гормонального фону в організмі жінки. Надмірний ріст волосся може спостерігатися на різних частинах тіла - зоні обличчя, кінцівках, животі, грудях, однак результат завжди один - втрата віри в себе, поява комплексів і психологічних затисків.

Лікування гірсутизму в Києві

Наші лікарі

Ціни

Консультація ендокринолога
700 грн
Записатись на консультацiю
УЗД щитоподібної залози
550 грн
Записатись
Записатися на прийом

Причини та симптоматика гірсутизму

Винуватцем патології вважають андроген. Підвищений вміст даного гормону в крові - перша ознака для занепокоєння, в слідстві якого виникають тривожні симптоми:

  • відсутність регулярного менструального циклу;
  • огрубіння голосу;
  • неможливість зачаття дитини.

Підвищують ризик виникнення небезпечного захворювання зовнішні та внутрішні негативні чинники. У їх числі прийом деяких лікарських засобів, генні мутації в організмі, порушення роботи в структурах гіпофізу, розлади функцій надниркових залоз і яєчників.

Діагностика

Прийом в «Ольвиці» починається з огляду та збору анамнезу. Лікар ендокринолог призначає пацієнтові необхідні аналізи та обстеження, за результатами яких формує точний і безпомилковий діагноз. Як правило, використовують лабораторні тести для визначення гормонів, а також інструментальні дослідження:

Лікування жіночого гірсутизму

Перед призначенням лікування лікар оцінить характер розвитку хвороби, вивчить особливості менструального циклу. Терапія буде спрямована на нормалізацію гормонального фону, усунення причин. Якщо спостерігається гірсутизм в легкій формі, прийом таблеток або спеціальне хірургічне лікування не потрібно.

Боротьба з симптоматикою також ведеться. Вона проявляється у видаленні небажаного волосся з застосуванням сучасних методик (лазер, електроепіляція), які руйнують волосяні фолікули.

Переваги лікування надмірного оволосіння у жінок в Ольвиці

Медичний центр зручно розташований у Києві на Позняках - до нього можуть без проблем дістатися жителі Дарницького та інших районів столиці. Обслуговування пацієнтів проводять профільні фахівці, що володіють безцінним досвідом, і постійно працюють над підвищенням кваліфікації.

Фахівці сімейної клініки допомагають знайти здоров'я, гарне самопочуття та впевненість в собі кожній жінці, яка зіткнулася з проблемою надмірного росту волосся за чоловічим типом. Перед призначенням лікування виявляється причина захворювання, розробляється індивідуальний план комплексної терапії із застосуванням безпечних препаратів. На користь звернення до «Ольвиці» свідчать й інші чинники - недорога вартість послуг, доброзичлива атмосфера, суворе дотримання принципів медичної етики.

Викликати лікаря
Викликати лікаря