Аналізи в Києві

Без аналізів неможливо уявити процес діагностики захворювань у сучасній медицині. Інтерпретувавши результати, лікар отримує до 70% інформації про поточний стан здоров'я пацієнта, оцінює успішність призначеної медикаментозної терапії, контролює динаміку патологічних змін при хронічних, аутоімунних, гострих недугах.

Високоточне сертифіковане обладнання забезпечує максимальну достовірність клінічних лабораторних досліджень. Вони проводяться на автоматичних аналізаторах із застосуванням фірмових калібраторів та реагентів. Потрібні дані медичний персонал отримує у стислий термін.

Лабораторні дослідження

Записатися на прийом

Лабораторна діагностика: напрямки

У клініці можна здати аналізи на специфічні антитіла, онкомаркери, показники імунного статусу. Також проводиться ПЛР для виявлення численних інфекційних агентів, алергопроб та ін. До різних досліджень потрібно відповідним чином підготуватися. Про те, що робити перед візитом, розкажуть консультанти з ресепшну. Зв'язатися з ними можна в телефонному режимі, електронною поштою та іншими способами.

Лабораторні дослідження в "Ольвиці": переваги

Локація медичного центру є зручною для всіх мешканців Києва – він розташований на Позняках у Дарницькому районі. Варто зробити запис і з інших причин:

  • Ввічливий персонал

    Колектив виявляє до кожного відвідувача доброзичливе, співчутливе та тактовне ставлення. Жодних стресів, порожніх переживань і витрачених нервів! Атмосфера в установі довірлива та спокійна.

  • Орієнтир на вдосконалення стандартів обслуговування

    Лікарі постійно проводять комплексну роботу з підвищення кваліфікації.

  • Відсутність черг

    Не потрібно годинами томитися в очікуванні кабінету лабораторії – прийом здійснюють за попередньо складеним розкладом, який є зручним для пацієнта.

Вартість фіксована – ознайомитись із прайс-листом з актуальними цінами можна на офіційному сайті центру сімейного здоров'я. Послуги недорогі, причому сервіс надається на гідному європейському рівні.