м. Київ, проспект Петра Григоренко, 3Б
Пн-Пт 8:00 – 20:00
Субота 9:00 – 18:00
Неділя - вихідний

Косметологія у Києві

Прийом косметолога в Києві в центрі Ольвиця

Відвідування лікаря-косметолога в клініці Ольвиця - вибір людей, що піклуються про себе, які хочуть підкреслити природну красу й естетику свого обличчя та тіла, зберігаючи при цьому здоров'я та молодість шкіри. Ефективні сучасні б'юті-процедури проводяться в затишній атмосфері столичної сімейної клініки із застосуванням сертифікованих препаратів і новітнього апаратного обладнання. Результат - сяюча та доглянута шкіра, підтягнута фігура й впевненість в собі.

Косметолог у Києві

Коли слід звертатися до лікаря дерматокосметолога

Доктор дерматолог - косметолог допоможе розробити індивідуальну програму для комплексного й професійного вирішення поширених естетичних проблем, таких як корекція вікових змін, боротьба з недосконалостями шкіри (а саме, з маркерами фото- й хроностаріння, гіперпігментації, дисхромії, слідами постакне та іншими проблемами, що турбують вас) .

Також варто відзначити, що наші лікарі можуть запропонувати комплексне лікування таких поширених дерматологічних захворювань, як акне, розацеа, мелазма та ін., застосовуючи при цьому як сучасні міжнародні стандарти лікування, так і допоміжні методики, які надає сфера естетичної медицини.

Косметологічні процедури в Ольвиці

В арсеналі наших фахівців є ряд ін'єкційних (мезотерапія, біоревіталізація, полінуклеотіди, ботулінотерапія) та безін'єкційні процедури (неінвазивні доглядаючі процедури, карбоксітерапія, хімічні пілінги, чищення обличчя), які ефективно борються з широким спектром естетичних проблем, створюючи ідеальний рельєф і здоровий тон обличчя, підтримуючи при цьому необхідний рівень гідратації та тургору глибоких шарів шкіри.

Косметологія Київ

Переваги косметологічних послуг в нашій клініці

У нашій клініці представлено висококласне сертифіковане обладнання, яке дозволяє профілактувати й усувати вікові зміни шкіри обличчя, шиї та декольте, а також боротися з набряком, небажаними жировими відкладеннями й зменшує обсяги навіть у самих проблемних зонах нашого тіла.

Наші лікарі косметологи

Ціни на послуги косметолога

Відгуки

Рекомендую врача- косметолога Кришталь Виталию Васильевну! Основными критериями при выборе специалиста для меня являются: -высшее медицинское образование (а не недельные курсы) - на всех этапах проведения процедур, врач доступным языком объясняет и предупреждает, что происходит и зачем. - аккуратность и педантичность в работе. - и последний субъективный, но важный критерий для меня: врач косметолог-дерматолог, должен выглядеть хорошо, кожа сияющая здоровьем, иначе чем он может помочь мне, если себе помочь не смог ))) Если ваши критерии совпадают с моими , то Вам к ней.

Анастасія

Запис на прийом до косметолога

Чому саме "ОЛЬВИЦЯ":
  • Найкраща ціна;
  • Уважні і кваліфіковані лікарі;
  • Сучасне високоточне обладнання преміум-класу;
  • Можливість пройти дослідження в зручний час.
Записатися на прийом
Ми зв'яжемося з Вами для підтвердження заявки