Ігнорування SPF – захисту

Ми дуже сподіваємося, що ви вже знаєте, що ультрафіолетове випромінювання викликає фотостаріння, а також може призводити до появи новоутворень шкіри та небажаної пігментації.

До того ж Всесвітня організація охорони здоров'я зарахувала УФ-випромінювання до числа доведених канцерогенів, тобто тих чинників, які можуть викликати рак шкіри.

Тому використання сонцезахисного крему - це не маркетинговий хід, а дієвий засіб захистити себе та своїх близьких від негативного впливу ультрафіолету.

Ігнорування SPF – захисту

Давайте сьогодні поговоримо про найпоширеніший міф, який вирує навколо сонцезахисних засобів.

SPF не треба використовувати, якщо ви цілий день знаходитеся вдома.

Це помилка!

Наразі ми знаємо, що UVA-промені (на відміну від більш коротких UVB-променів) здатні проникати крізь скло наших будівель та автівок навіть у похмурі дні. Крім того, UVA-промені чинять негативний вплив на дерму - той шар шкіри, в якому сконцентровані найголовніші субстрати краси та молодості – фібробласти, колагенові волокна та глікозаміноглікани.

Сягаючи більш глибоких шарів шкіри, сонячні промені провокують утворення вільних радикалів, які в свою чергу, призводять до фотостаріння шкіри, роблячи її більш грубою, зморшкуватою та тьмяною. Але зморшки – це далеко не найгірше! Ми маємо бути пильними та постійно пам’ятати про канцерогенну дію УФ-променів.

У різних дослідженнях було показано, що саме наше сонечко, разом із штучними джерелами УФ-випромінювання (наприклад, соляріями) викликає приблизно 90% немеланомних ракових захворювань шкіри та 86% меланом. І про це ми повинні пам’ятати як влітку, так і взимку.

Тож давайте свідомо відноситися до найбільшого органу нашого тіла – до шкіри.

Викликати лікаря