м. Київ, проспект Петра Григоренко, 3Б
Пн-Пт 8:00 – 20:00
Субота 9:00 – 18:00
Неділя - вихідний

Ігнорування SPF – захисту

Ми дуже сподіваємося, що ви вже знаєте, що ультрафіолетове випромінювання викликає фотостаріння, а також може призводити до появи новоутворень шкіри та небажаної пігментації.

До того ж Всесвітня організація охорони здоров'я зарахувала УФ-випромінювання до числа доведених канцерогенів, тобто тих чинників, які можуть викликати рак шкіри.

Тому використання сонцезахисного крему - це не маркетинговий хід, а дієвий засіб захистити себе та своїх близьких від негативного впливу ультрафіолету.

Давайте сьогодні поговоримо про найпоширеніший міф, який вирує навколо сонцезахисних засобів.

SPF не треба використовувати, якщо ви цілий день знаходитеся вдома.

Це помилка!

Наразі ми знаємо, що UVA-промені (на відміну від більш коротких UVB-променів) здатні проникати крізь скло наших будівель та автівок навіть у похмурі дні. Крім того, UVA-промені чинять негативний вплив на дерму - той шар шкіри, в якому сконцентровані найголовніші субстрати краси та молодості – фібробласти, колагенові волокна та глікозаміноглікани.

Сягаючи більш глибоких шарів шкіри, сонячні промені провокують утворення вільних радикалів, які в свою чергу, призводять до фотостаріння шкіри, роблячи її більш грубою, зморшкуватою та тьмяною. Але зморшки – це далеко не найгірше! Ми маємо бути пильними та постійно пам’ятати про канцерогенну дію УФ-променів.

У різних дослідженнях було показано, що саме наше сонечко, разом із штучними джерелами УФ-випромінювання (наприклад, соляріями) викликає приблизно 90% немеланомних ракових захворювань шкіри та 86% меланом. І про це ми повинні пам’ятати як влітку, так і взимку.

Тож давайте свідомо відноситися до найбільшого органу нашого тіла – до шкіри.