Ендокринолог у Києві

Прийом та консультація ендокринолога у Києві

Структуру й роботу всіх залоз внутрішньої секреції вивчає ендокринологія. Відповідно, проблемами порушення гормонального балансу, обмінних процесів, зайвої ваги, функціональності щитовидної залози займається лікар ендокринолог. Спеціалісти київського сімейного центру здоров'я «Ольвиця» проводять діагностику, визначають причини відхилень, коригують роботу ендокринної системи. Запрошуємо на прийом - зателефонуйте в наш call-центр і запишіться на зручний час.

 • Вас чекає сучасна клініка з комфортно обладнаними кабінетами й доброзичливим персоналом.
 • Пацієнтів приймають фахівці вищих категорій.
 • Вартість послуг цілком доступна, а якість обслуговування - завжди на висоті.

Медичний центр знаходиться за адресою: Київ, Дарницький район, Позняки. До нас можна доїхати власним і громадським транспортом. Всі розцінки на послуги надані у відкритому прайсі. Вартість додаткового обстеження обмовляється безпосередньо з лікарем.

Ендокринологія

Наші лікарі ендокринологи

Ціни на послуги ендокринолога

Консультація ендокринолога
700 грн
Записатись на консультацiю
Консультація лікаря дистанційна (online)
600 грн
Записатись на консультацiю
Повторна консультація лікаря (до 2-х тижнів)
550 грн
Записатись на консультацiю
Записатися на прийом

При яких симптомах потрібна консультація ендокринолога

Гормональні відхилення, проблеми зі щитовидною залозою, інші захворювання по частині ендокринології можуть довго не проявлятися. Ми часто списуємо нездужання на втому після робочого дня або застуду. А зміни стану шкіри і волосся вважаємо віковими. Але, в більшості випадків саме такі симптоми стають провісниками ендокринних захворювань. Тому, рекомендуємо не затягувати з візитом до лікаря й записуватися на консультацію до ендокринолога, якщо спостерігаєте за собою або родичем:

 • регулярну втому, сонливість;
 • оніміння кінцівок;
 • постійне відчуття холоду, навіть якщо на вулиці тепло;
 • появу зайвого волосяного покриву на тілі, вугровий висип;
 • різкі коливання ваги (зниження, підвищення);
 • постійну спрагу (весь час хочеться пити);
 • відчуття грудки в горлі, здавленості в області шиї.

Різкі проблеми із зором також повинні стати тривожним дзвіночком. Терміново потрібен прийом ендокринолога, якщо стали помічати сильне випадання волосся, прояв сухості, стоншування шкіри. Також приїжджайте до фахівця медцентру «Ольвиця» у випадках прояви судом або болів в литках. Не відкладайте візит, якщо помічаєте за собою часті запори / сечовипускання. Порушення менструального циклу у жінок теж є причиною відвідати доктора.

Які захворювання лікує лікар ендокринолог

Вузькопрофільний фахівець займається виявленням проблем з ендокринною системою та органами, що виробляють гормони. Допомагає в наступних випадках:

 • при порушенні роботи щитовидної залози (проблема практично половини наших співвітчизників);
 • в разі виявлення діабету (цукрового та нецукрового);
 • якщо порушений обмін кальцію, інших речовин в організмі;
 • коли погано працюють наднирники.

Також лікар допомагає в разі ожиріння, гірсутизму, імпотенції, безпліддя - ці захворювання проявляються на тлі гормонального збою, нервово-психічні розлади. Дуже часто відвідування ендокринолога входить в програму загального обстеження або лікування чоловічих розладів.

Всі перераховані захворювання можуть проявляти себе не відразу або набувати хронічну форму. Тому, при виявленні перших симптомів рекомендуємо звертатися за консультацією до медичного центру.

Методи діагностики ендокринологічних захворювань

Щоб своєчасно виявити гормональний збій або зрозуміти, що стало причиною порушення роботи ендокринної системи, хороший ендокринолог повинен призначити певні аналізи. Дуже часто пацієнтам пропонується зробити УЗД області щитовидної залози, здати кров на вміст глюкози. Кількість глюкози покаже схильність до цукрового діабету, допоможе виявити ознаки вже існуючого захворювання. Цей же аналіз допоможе визначити інші проблеми з ендокринною системою.

лікар ендокринолог у Києві

До додаткових діагностичних методів відноситься МРТ гіпофіза, КТ області шиї та грудної клітини, радіоізотопне сканування, біопсія щитовидки, біохімія крові. Також призначаються аналізи крові та сечі на гормони, глікогемоглобін. Ціна кожного аналізу озвучується лікарем клініки. При комплексному обстеженні передбачені знижки.

Переваги лікування у ендокринолога в клініці «Ольвиця»

Ми пропонуємо недорого послуги справжніх фахівців. Прийом ведемо тільки за попереднім записом. Пацієнтів запрошуємо у зручний час і в спеціально обладнані кабінети.

 • У клініці «Ольвиця» ви не зіткнетеся з чергами, як в муніципальних медустановах.
 • Отримайте розгорнуті відповіді доктора на всі ваші запитання.
 • Чи зможете пройти комплексне обстеження й отримати знижку на здачу аналізів.

Ми турбуємося про ваше здоров'я та комфорт. Тому, намагаємося облаштувати кращі умови для прийому в кабінетах фахівців, маніпуляційних, процедурних.

Викликати лікаря
Викликати лікаря