Дерматоскопія в Києві

Дерматоскопія - безпечний і точний метод діагностики, який не передбачає інвазивного втручання. Його застосовують для дослідження стану шкірних покривів, родимок, виявлення новоутворень, а також для підтвердження або виключення різних патологій епідермісу.

Дерматоскопія в Києві

Ціни

Консультація дерматолога
800 грн
Записатися на консультацiю
Записатися на прийом

Огляд показань

Безболісно, ​​швидко і недорого провести дерматоскопію жителі Києва можуть в медичному центрі Ольвиця. Показаннями до процедури є:

  • велика кількість родимих ​​плям на тілі;
  • зміни структури, обрисів, розміру та кольору родимок (запалення, асиметрія, ущільнення);
  • атипові прояви шкірних хвороб.

Варто пройти перевірку в тому випадку, якщо у близьких родичів є меланома, а також напередодні майбутніх хірургічних операцій з видалення новоутворення з метою визначення його характеру.

Захворювання, що діагностуються за допомогою методики

Апаратна техніка обстеження має високу діагностичну цінність в медичній практиці для раннього виявлення раку. З її допомогою лікарі отримують можливість поставити ряд достовірних діагнозів з достовірністю більше 90%. Виявлена на ранній стадії недуга піддається успішному лікуванню.

Етапи проведення та переваги процедури

Скринінг із застосуванням дерматоскопії - це комплексна оцінка ризиків. Проводиться обстеження без будь-яких пошкоджень шкірних покривів. Спеціаліст використовує унікальний прилад для багаторазового цифрового збільшення родимки. На зображенні чітко помітна структура, тому без сумнівів вдається скласти вердикт про те, наскільки небезпечною є родимка.

Методика володіє й іншими перевагами:

  • дерматоскоп дає «живу» картинку в чудовій якості та дозволі, оскільки в його конструкції використана прецизійна запатентована оптика;
  • пацієнт не відчуває болю, печіння, будь-яких проявів фізичного та психологічного дискомфорту;
  • маніпуляція проводиться швидко (для зручності здійснюють попередній запис, і приходять до кабінету лікаря в призначений час);
  • результати та висновки надаються оперативно;
  • контроль стану епідермісу в динаміці (відео- та фотоархіви дослідження рекомендується зберігати, порівнювати й аналізувати).

Проведення дерматоскопії шкіри в «Ольвиці»

Сучасна сімейна клініка, розташована на Позняках в Дарницькому районі, створена для надання якісного всебічного медичного обслуговування жителям столиці. Для проведення дерматоскопії в клініці Ольвиця використовується високоякісне сучасне обладнання, вартість на послуги демократична, при цьому високий професіоналізм персоналу.

Кожен візит в «Ольвицю» проходить в атмосфері комфорту й участі, надані послуги діагностики та лікування дозволяють продовжити здоров'я і добре самопочуття кожного пацієнта.

Викликати лікаря
Викликати лікаря