Цервікометрія в Києві

У Ольвиці використовують інформативні та сучасні методи діагностики. Один з них - цервікометрія. Це ультразвукове дослідження шийки матки, що виконується на різних етапах перебігу вагітності з метою своєчасного виявлення патологій і контролю стану плода.

Цервікометрія

Ціни

Записатися на прийом

Цервікометрія у Києві

Показання до проведення цервікометрії

Показаннями до проведення процедури є підозри на істміко-цервікальну недостатність.

УЗД шийки матки при вагітності в Києві

При повторному дослідженні, до лікаря на прийом варто взяти результати попереднього скринінгу. Це дозволить відстежити динаміку, взяти під контроль оцінку ризиків виношування дитини.

Що визначає цервікометрія?

Процедура дозволяє завчасно визначити ймовірність загрози передчасних пологів.

Дослідження проводиться за допомогою трансвагінального датчика.

Підготовка до процедури, основні етапи дослідження

Спорожнення сечового міхура. Безпосередньо перед скринінгом потрібно спорожнити сечовий міхур для кращої візуалізації досліджуваного органу.

Після підготовки пацієнтка розміщується на кушетці, виконуючи вказівки медсестри. Далі лікар приступає до маніпуляцій, використовуючи в залежності від терміну вагітності трансвагінальний або абдомінальний метод цервікометріі. У процесі жінка не відчуває больових відчуттів, дискомфорту. Вона може зберігати повний спокій з приводу свого здоров'я і здоров'я майбутнього малюка - УЗД є абсолютно безпечним.

Цервікометрія в сімейному клініці Ольвиця: недорога ціна, точний висновок фахівця

Відвідати кабінет діагноста в медичному центрі Києва жінки можуть у зручний час. Попередній запис здійснюється на сайті та в телефонному режимі. Дістатися до Ольвиці нескладно - вона розташована на Позняках в Дарницькому районі. Кожній відвідувачці відкритий доступ до переваг:

  • фіксована вартість послуг;
  • високоточна апаратура;
  • делікатне та співчутливе ставлення персоналу.

У клініці працюють кваліфіковані співробітники, які нададуть грамотну медичну допомогу для збереження репродуктивного здоров'я пацієнток.

Викликати лікаря
Викликати лікаря