м. Київ, Харківська, вул. Декабристів 8 (Харківський масив)
Пн-Пт 8:00 – 20:00
Субота 9:00 – 18:00
Неділя - вихідний

Біоревіталізація або мезотерапія: що краще

Що вибрати: біоревіталізацію або мезотерапію шкіри?

Біоревіталізація: комплексне омолодження та відновлення

В процесі процедури косметолог вводить в шкіру склад на основі синтезованої гіалуронової кислоти. Мікроін'єкційна методика дозволяє відновити та оздоровити епідерміс. Вона відрізняється незначним рівнем травматизму, передбачає швидкий період відновлення.

При цьому перелік проблем, що вирішуються біоревіталізацією, вражає:

 1. Профілактика в'янення.

  Суха, немов пергаментний папір, шкіра навіть під шаром макіяжу виглядає погано. Причина - недостатня зволоженість. Ін'єкції підтримують водний баланс на клітинному рівні, припиняють в'янення.

 2. Боротьба з тьмяністю.

  Тон помітно вирівнюється, з'являється здорове природне сяйво та свіжість.

Мезотерапія: прицільний потужний удар по недосконалостям

Щоб досягти поставлених цілей - під шкіру вводять коктейлі. Їх склад підбирається лікарем з урахуванням характеру проблем пацієнтів. Ін'єкції забезпечують доставку в глибокі шари дерми вітамінів, амінокислот, цінних екстрактів рослин, кислот, а також гіалуронової кислоти.

Мезотерапія допомагає досягти наступних результатів:

 1. Ідеальна гладкість.

  Шрами, рубці та розтяжки згладжуються, шкіра набуває еластичність, виглядає доглянутою та здоровою.

 2. Лікування вугревого висипу.

  Вугрі та акне зникають, розширені пори стають непомітними.

 3. Випадання волосся.

  Мезококтейль сприяє зміцненню волосяних фолікулів. Шовковисті та сильні пасма легко укладаються в складні зачіски, розкішно виглядають розпущеними.

У чому відмінність методик?

Основне завдання біоревіталізації в косметології - заповнення дефіциту власної гіалуронової кислоти в глибоких шарах. Мезотерапія має інший характер. Ін'єкції вводять на середню глибину, щоб усунути зазначені вади, вилікувати шкіру. Загальні риси у методик також є:

Що ефективніше мезотерапія або біоревіталізація?

Швидкість появи та кількість зморшок на обличчі визначається багатьма факторами - генетичною схильністю, способом життя, звичками в харчуванні. Тільки професійний косметолог після огляду і діагностики зможе безпомилково встановити, яка процедура ефективніше і безпечніше в боротьбі з віковими змінами шкіри. Записатися на консультацію до профільного б'юті-фахівця можна в медичному центрі Ольвиця в Києві. Розроблений в індивідуальному порядку план процедур допоможе сповільнити хід старіння!