АСІТ терапія в Києві

Пацієнти з алергією звикли стежити за новітніми досягненнями медицини, адже прогресивні способи боротьби з проблемою з'являються регулярно.

Сімейна клініка «Ольвиця» пропонує пройти курс терапії одним з найефективніших методів під назвою АСІТ.

Що таке алерген-специфічна імунотерапія (АСІТ)

Число людей, які страждають від алергії, зростає з кожним роком. Захворювання не тільки істотно знижує якість життя, але й загрожує важкими розладами здоров'я.

Алерген специфічна імунотерапія - унікальна методика лікування алергії, що дозволяє досягти стійкого позитивного ефекту та тривалої ремісії. Основна перевага такого типу терапії полягає в тому, що він не просто знімає симптоматику у вигляді свербежу, чхання, набряку і т.д., але й усуває «збій» в організмі, в результаті якого формуються алергічні реакції.

АСІТ терапія в Києві

Наші лікарі

Ціни

Терапія АСІТ (флакон А, 1 ін'єкція)
1250 грн
Записатись
Терапія АСІТ (флакон B, підтримуюча терапія, 1 ін'єкція)
2350 грн
Записатись
Діагностика ALEX тест (282 алергена)
5000 грн
Записатись
ALEX тест - твій персональний раціон (непереносимість продуктів харчування) (FOX FOOD XPLORER)
6000 грн
Записатись
Записатися на прийом

Суть АСІТ

Метод досить простий, але ефективний: шляхом введення мікродоз алергену в організм людини здійснюється «тренування» імунної системи, яка поступово змінює реакцію зі специфічної на нормальну.

Коли призначається АСІТ терапія

Доведена найбільша ефективність способу при наступних патологіях:

 • алергічний риніт, у тому числі що супроводжується кон'юнктивітом;
 • атопічна бронхіальна астма (сезонна або цілорічна);
 • поліноз.

Важливо: АСІТ іноді називають антиалергійною вакцинацією. Вона дозволяє повністю позбутися від неприємних симптомів алергії.

Протипоказання до проведення АСІТ

Є певні протипоказання для застосування методики. Зверніть увагу, що список дан лише для ознайомлення, а кожна конкретна ситуація повинна обговорюватися з лікарем. Протипоказання:

 • туберкульоз;
 • важка форма бронхіальної астми;
 • серйозні ендокринні розлади;
 • психічні захворювання;
 • онкологія;
 • вагітність;
 • важкі захворювання внутрішніх органів;
 • діти раннього віку (до 2 років) і дорослі старше 60 років;
 • пацієнти, які пройшли курс лікування бета-блокаторами.

Час проходження курсу АСІТ підбирається індивідуально алергологом. Як правило, вибирається період поза моментом загострення алергії.

Результати аллерговакцінації

Основний ефект - повне усунення неприємної симптоматики та відмова від застосування антигістамінних препаратів (або істотне зниження їх обсягів). У частини пацієнтів алергія проходить повністю, ще частині вдається досягти тривалої ремісії на період від 10 до 20 років.

Переваги проведення АСІТ терапії в Ольвиці

АСІТ терапія в Києві затребувана серед різних категорій пацієнтів. Пройти повний лікувальний курс за адекватною ціною вам пропонує медичний центр «Ольвиця» (Дарницький район, Позняки).

Прийом дітей і дорослих в нашій сімейній клініці ведуть грамотні й коректні фахівці. Невисока вартість послуг дозволяє користуватися медичними послугами регулярно, повністю відмовившись від переповнених державних лікарень, в яких часто не вистачає потрібних лікарів.

Викликати лікаря
Викликати лікаря